Jennifer Lopez shfaqet me një dukje unike në eventin “ELLE Women In Hollywood”

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shfaqet me një dukje unike në eventin “ELLE Women In Hollywood”

Më: 6 dhjetor 2023 Në ora: 10:46
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dhe Eva Longoria sollën magjepsjen në tapetin e kuq në eventin e ‘ELLE Women In Hollywood’ në Los Angeles të martën.

Këngëtarja, 54 vjeçe, shkëlqeu në festën e mbajtur në ‘Nya Studios’, e veshur me një parzmore unike argjendi që tregonte mesin e saj të tonifikuar dhe një vështrim të vogël të gjoksit të saj.

Pjesa e sipërme ishte ngjitur në një fund të zi që ngjitej pas figurës së saj të mrekullueshme. Ylli i “Mother” i shtoi lartësi pamjes së saj me një palë taka të zeza, shkruan DailyMail.

Image
Jennifer Lopez

Asaj iu bashkua bashkëshorti Ben Affleck, 51 vjeç, dhe u fotografua duke dhuruar një puthje të përzemërt për të. Aktori dukej i veshur me një kostum të zi prej kadifeje dhe kravatë.

Ngjarja feston nëntë të nderuarat e ‘ELLE Women in Hollywood 2023’ që po bëjnë ndryshime krijuese dhe kulturore në industri: Lopez, Longoria, Jodie Foster, Taraji P. Henson, America Ferrera, Danielle Brooks, Greta Lee, Fantasia Barrino Taylor dhe Lily Gladstone.

Image
Jennifer Lopez
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat