Paris Hilton shkëlqen me një fustan floriri, teksa hyn në tapetin e kuq me bashkëshortin Carter Reum

Bota e Yjeve

Paris Hilton shkëlqen me një fustan floriri, teksa hyn në tapetin e kuq me bashkëshortin Carter Reum

Më: 4 shkurt 2024 Në ora: 16:10
Paris Hilton

Paris Hilton dha magjepsjen si “Barbie” të shtunën mbrëma, teksa mbërriti në Galan ikonike Pre-Grammy të Clive Davis në Los Anxhelos.

Trashëgimtarja, 42 vjeçe, shfaqi linjat e saj në një fustan ari vezullues, i hapur në pjesën e gjoksit.

Ajo veshi taka metalike të arta dhe mbante një çantë të ngjashme për të kompletuar pamjen e saj, shkruan DailyMail.

Image
Paris Hilton

Flokët e artë të Parisit i rridhnin në kraharor në valë dhe ajo u aksesua me bizhuteri të shkëlqyeshme.

Ylli i “Simple Life” shoqërohej nga bashkëshorti i saj Carter Reum, 42 vjeç, i cili dukej mbresëlënës në një kostum të zi.

Image
Paris Hilton dhe Carter Reum

Çifti, i cili u martua në nëntor 2021, së fundmi mirëpriti një vajzë, Londrën, përmes një gruaje surrogate dhe ata festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre Phoenix muajin e kaluar. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat