Kim Kardashian shton dyshimet për lidhje me sportistin 12 vite më të ri

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shton dyshimet për lidhje me sportistin 12 vite më të ri

Më: 5 shkurt 2024 Në ora: 19:05
Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe Odell Beckham Jr. po përfliten për një romancë.

Yjet u panë duke ndjekur ceremoninë e Jay-Z para 'Grammys' në West Hollywood të premten mbrëma në të njëjtën kohë - dhe madje ishin matchy-matchy me veshje tërësisht të zeza.

Kim, 43 vjeç, mbërriti me motrën e saj më të vogël Khloé Kardashian, ndërsa Beckham Jr., 31 vjeç, u shfaq veçmas prej tyre.

Image
Kim Kardashian

TMZ shkruan se ata kaluan një moment privat në garazhin e parkimit së bashku. 'Range Rover-i' luksoz i Kim-it u fotografua duke u larguar nga festa rreth orës 1:30 të mëngjesit, por ajo nuk u pa brenda për shkak të xhamave të errët të automjetit.

Zërat rreth tyre nisën për herë të parë në shtator të vitit 2023, kur u raportua se ata kishin nisur të shoqëroheshin shpesh.

Ata ringjallën spekulimet për lidhje kur ylli i "Kardashians" mori pjesë në festën e ditëlindjes së 31-të të Beckham Jr. në New York në nëntor 2023.

Nëse ata janë duke u takuar, nuk do të ishte lojtari i parë i NFL-së me të cilin Kim ka një romancë.

Ajo ka qenë e lidhur me ish-yllin e New Orleans Saints, Reggie Bush në vitin 2007 dhe ai madje u shfaq në shfaqjen e mëparshme realiste të familjes së saj, "Keeping Up with the Kardashians".

Ata u ndanë në vitin 2010.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat