Sam Smith dhe i dashuri i tij Christian Cowan shkëmbejnë një puthje pasiononte, pas spekulimeve se lidhja e tyre ishte drejt fundit

Bota e Yjeve

Sam Smith dhe i dashuri i tij Christian Cowan shkëmbejnë një puthje pasiononte, pas spekulimeve se lidhja e tyre ishte drejt fundit

Më: 9 shkurt 2024 Në ora: 17:55
Sam Smith dhe i dashuri i tij Christian Cowan

Në një zhvillim të fundit që tërheq vëmendjen e fansave dhe mediave, këngëtari i njohur dha fund spekulimeve për ndarjen nga partneri i tij, pasi u panë së bashku në New York City.

Momenti i tyre i ëmbël u fiksua në fotografi, ku ata shkëmbyen një puthje pasionante, duke dëshmuar për të gjithë që lidhja e tyre mbetet e fortë dhe e palëkundur.

Thashethemet rreth ndarjes së tyre morën jetë gjatë periudhës së Krishtlindjeve, kur u përhapën lajme që Sam ishte regjistruar në aplikacionin elitist të takimeve për të famshmit, “Raya”.

Image
Sam Smith dhe i dashuri i tij Christian Cowan

Kjo e bëri publikun të dyshojë në stabilitetin e romancës së tyre, pasi u sugjerua se çifti kishte marrë rrugë të ndara.

Megjithatë, situata mori një kthesë të papritur kur një burim i afërt me Samin e mohoi këtë pretendim në një intervistë për MailOnline, duke zbuluar se ata ishin ende bashkë dhe duke hedhur dyshime mbi ekzistencën e një profili të vërtetë të Samit në “Raya”.

Në fillim të janarit, një bashkëpunëtor i afërt me këngëtarin foli gjithashtu për MailOnline, duke theksuar se lidhja mes Samit dhe partnerit të tij, Christian, ishte më e fortë se kurrë. Ai hodhi poshtë zërat që sugjeronin se këngëtari ishte aktiv në “Raya” dhe thashethemet e ndarjes.

Bashkëpunëtori konfirmoi: “Sam dhe Christian janë ende në një lidhje dhe ata nuk kanë qenë në ‘Raya’. Nëse ekziston një profil i Samit në aplikacion, atëherë ka shqetësime që dikush po përpiqet të imitojë Samin, dhe ne do të komunikojmë me ‘Raya’ për të adresuar këtë çështje.”

Image
Sam Smith
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat