Megan Fox tregon dekoltenë me korse dhe pantallona të shkurta, në fotografitë në Instagram

Bota e Yjeve

Megan Fox tregon dekoltenë me korse dhe pantallona të shkurta, në fotografitë në Instagram

Më: 12 shkurt 2024 Në ora: 09:18
Megan Fox

Megan Fox u dhuroi fansave një kënaqësi me një set fotografish të mrekullueshme të dielën.

Ylli 37-vjeçare e “Transformers” shkoi në Instagramin e saj për të postuar fotografitë mahnitëse vetëm disa orë pasi vodhi vëmendjen në një festë para “Super Bowl LVIII”, shkruan DailyMail.

Duke u dukur tejet seksi, ylli shfaqi fizikun e saj të skalitur në një ansambël të egër që i la pak imagjinatës.

Image
Megan Fox

Ajo kishte një bluzë xhinsi korse me lidhëse dhe pantallona të shkurta të ngjashme, në Las Vegas përpara ndeshjes së madhe të futbollit.

Duke shtuar një komplet lëkure të zeza, çizme deri tek kofshët dhe një xhaketë lëkure të zezë, ajo pozoi në korridorin e një hoteli, me mbishkrimin “një nënë”.

Image
Megan Fox

Karuseli epik i fotografive vjen një ditë pasi ajo guxoi të bënte përshtypje në një formë korse lëkure me një dekolte të zhytur dhe thumba argjendi.

Ylli i Johnny & Clyde kishte flokët esaj të errëta të lyera në rozë, të stiluar në mënyrë elegante në valëzime të lirshme. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat