Cara Delevingne shfaqet me një fustan të zi, gjysmë të tejdukshëm, ndërsa merr pjesë në festën e “Vogue BAFTA”

Bota e Yjeve

Cara Delevingne shfaqet me një fustan të zi, gjysmë të tejdukshëm, ndërsa merr pjesë në festën e “Vogue BAFTA”

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 07:26
Cara Delevingne

Cara Delevingne dukej sensacionale me një fustan të zi, teksa merrte pjesë në festën e pasdites së “Vogue” dhe “Tiffany & Co.” BAFTA në të dielën.

Ajo veshi një palë taka të zeza të larta dhe i la të lirshme flokët e saj të gjata bionde, shkruan DailyMail.

Aktorja mahniti në ngjarjen e mbushur me yje, ndërsa asaj iu bashkuan shoferi i Formula 1, Lewis Hamilton dhe kryeredaktorja e Vogue, Anna Wintour.

Image
Cara Delevingne

Lewis u shfaq në një ansambël të zi të kompletuar me një pallto të gjatë, ndërsa Anna dukej magjepsëse me një fustan me vija bardh e zi dhe syze dielli.

Gjatë ceremonisë, Oppenheimer fitoi filmin më të mirë, si dhe përfshiu tabelën në kategoritë kryesore në “BAFTA Film Awards” në The Royal Festival Hall. 

Image
Cara Delevingne
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat