Irina Shayk mahnit me dukjen joshëse, në shfaqjen e Ferrarit gjatë Javës së Modës në Milano

Bota e Yjeve

Irina Shayk mahnit me dukjen joshëse, në shfaqjen e Ferrarit gjatë Javës së Modës në Milano

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 17:21
Irina Shayk

Të gjithë sytë ishin te Irina Shayk të shtunën, teksa ajo hyri në pistën e Ferrarit gjatë Javës së Modës në Milano.

Modelja, 38 vjeçe, ka veshur një ansambël të zi, i cili tregonte këmbët e saj seksi nën një pallto të gjatë gri.

Ajo e rriti gjatësinë e saj me stileto dhe mbante një çantë të madhe, ndërsa zgjodhi një gamë grimi të bronztë me buzë të kuqe të theksuara, shkruan DailyMail.

Image
Irina Shayk

Irina mahniti, teksa po kalonte në pistë së bashku me modelen Stella Maxwell.

Ajo vjen pasi Irina tërhoqi vëmendjen, teksa shfaqi në pistë veshjet e grave të Alberta Ferretti-t, vjeshtë/dimër 2024-2025.

Image
Irina Shayk

Ylli rus veshi një fustan korseje të zezë pa rripa, i cili mburrej me një fund maxi dhe një pelerinë të tejdukshme rrjetë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat