Sofia Vergara shkëlqen me fustan të kuq, ndërsa merr pjesë në “SAG” Awards 2024

Bota e Yjeve

Sofia Vergara shkëlqen me fustan të kuq, ndërsa merr pjesë në “SAG” Awards 2024

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 17:06
Sofia Vergara

Sofia Vergara dukej e pabesueshme me një fustan të kuq, teksa merrte pjesë në ndarjen e çmimeve të “Screen Actors Guild” të së shtunës në LA.

Ylli i “Modern Family”, 51 vjeç, i cili u bashkua me kastin në këtë ngjarje, shfaqi dekoltenë dhe belin e saj të vogël në fustanin pa rripa, teksa pozonte.

Fustani ishte i mbështjellë me temina dhe ylli stiloi flokët e saj me valë të buta, shkruan DailyMail.

Image
Sofia Vergara me shoqëri

Ylli, e cila së fundi u divorcua nga Joe Manganiello, u aksesua me një palë vathë diamanti dhe një makijazh “smokey”.

Sofia iu bashkua bashkëyjeve Ed O’Neill, Ty Burrell, Julie Bowen, Eric Stonestreet, dhe Jesse Tyler Ferguson, në skenë.

Image
Sofia Vergara

Në një moment Vergara mbylli serinë e saj të re në Netflix, “Griselda”, por u qortua ndërsa “Stonestreet” tha me tallje: “Jesse, paguaj”. Të thashë se do ta përmendte në 10 sekondat e para.”

Ndërkohë, bashkëylli i saj Julie pati një moment të sajin gazmor teksa u shpërqendrua nga ylli i “Barbie” Ryan Gosling në audiencë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat