Beyonce vazhdon të mbështetet në rrënjët e saj teksase, ndërsa shfaqet me një veshje kauboji

Bota e Yjeve

Beyonce vazhdon të mbështetet në rrënjët e saj teksase, ndërsa shfaqet me një veshje kauboji

Më: 6 prill 2024 Në ora: 00:12
Beyonce

Ajo është vënë nën kritika për vendimin e saj për të nxjerrë një album ‘country’ pasi bëri emër si një superstar i ‘R&B’.

Megjithatë, Beyonce i injoroi kritikët e saj me xhirimet e saj të fundit për revistën W, teksa shfaqi rrënjët e saj teksase, me një veshje kauboji, shkruan DailyMail.

Këngëtarja e “If I Were a Boy”, 42 vjeçe, dukej e mahnitshme, teksa modelonte një palë pantallona kamoshi që i shfaqnin kofshët e tonifikuara.

Image
Beyonce

Ajo e fshehu fytyrën e saj me një shami ngjyrë kafe dhe një kapelë kauboji, me flokët e saj të gjata bionde që shikonin pas saj.

Në një tjetër fotografi të mrekullueshme, Beyonce e shfaqi figurën e saj të pabesueshme me një fustan dantelle të shoqëruar me një kapelë kauboji të zbukuruar.

Image
Beyonce
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat