Kylie Jenner tregon linjat perfekte, me një fustan portokalli nga marka e saj e veshjeve “Khy”

Bota e Yjeve

Kylie Jenner tregon linjat perfekte, me një fustan portokalli nga marka e saj e veshjeve “Khy”

Më: 14 prill 2024 Në ora: 08:31
Kylie Jenner

Kylie Jenner ishte aktive në Instagram të Premten, duke ndarë dy fotografi të reja me 400 milionë ndjekësit e saj.

Sensacioni mediatik 26-vjeçare, pozoi e veshur me një fustan portokalli nga marka e saj e re e veshjeve “Khy”.

Ajo tregoi kthesat e saj të famshme në numrin e ngjitur, i cili ishte asimetrik dhe pa mëngë, shkruan DailyMail.

Image
Kylie Jenner

Nëna e dy fëmijëve, e cila ndan Stormin, gjashtë vjeç dhe Aire, dy vjeç, me ish-in e saj Travis Scott, kishte flokë të lagur dhe të stiluar në një pjesë anësore.

Në mbishkrimin e postimit, Kylie thjesht përdori sytë dhe një emoji me zemër portokalli.

Image
Kylie Jenner

Kjo vjen pasi Jenner dhe familja e saj shijuan të gjithë një udhëtim në Turks dhe Caicos së bashku për pushimet pranverore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat