Selena Gomez shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Kanë

Bota e Yjeve

Selena Gomez shkëlqen me paraqitjen elegante në Festivalin e Filmit në Kanë

Më: 18 maj 2024 Në ora: 23:31
Selena Gomez

Selena Gomez, ylli i njohur i muzikës dhe aktrimit, tregoi shkëlqimin e saj të pakrahasueshëm në Festivalin e Filmit në Cannes, duke u shfaqur në tapetin e kuq për premierën e filmit “Emilia Perez”.

Selena, e cila është 31 vjeçe, dukej e mahnitshme me një fustan të zi që përfshinte një qafë të bardhë elegante që përqafonte supet e saj, shkruan DailyMail.

Ajo kompletoi pamjen e saj të frymëzuar nga epoka e artë e Hollywoodit me një gjerdan dhe vathë të jashtëzakonshëm me diamante.

Image
Selena Gomez

Bukuroshja me flokë kafe kishte zgjedhur një pamje të thjeshtë për grimin, ndërsa stiloi flokët e saj në një bishtalec të klasit me brez të trashë.

Gjatë eventit ajo pozoi me në tapetin e kuq me plot vetë-besim, duke përshëndetur fansat dhe duke buzëqeshur ndaj kamerave me një buzëqeshje të bardhë.

Image
Selena Gomez

Në këtë event të shkëlqyer, Selena ishte edhe pjesë e ekipit të filmit “Emilia Perez”, ku luajti rolin e protagoniste Rita, një avokate e talentuar e zhgënjyer nga fokusi i firmës së saj për të fituar çështje për çdo klient.

Ndërkohë, një propozim i papritur i jep asaj një mundësi të papritur për të larguar dhe për t’iu ndihmuar një shefi të frikshëm të karteleve që të tërhiqet nga biznesi i tij dhe të zhduket përgjithmonë, duke u bërë gruaja që ka ëndërruar gjithmonë.

Selena dhe kolegët e saj të filmit, duke përfshirë aktoren e njohur Zoe Saldana, ndanë momente të ngrohta në tapetin e kuq, duke treguar miqësinë e tyre të fortë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat