Bella Hadid vazhdon të duket e mrekullueshme, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Bota e Yjeve

Bella Hadid vazhdon të duket e mrekullueshme, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë

Më: 22 maj 2024 Në ora: 08:01
Bella Hadid

Bella Hadid u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo, teksa u largua nga Hotel Martinez gjatë Festivalit të Filmit në Kanë të martën në mbrëmje.

Modelja 27 vjeçe, tregoi figurën e saj të pabesueshme me një fustan midi të zhveshur dhe me ngjyrë ari.

Ajo e ngriti lartësinë e saj me stileto dhe aksesorë me bizhuteri vezulluese diamanti, shkruan DailyMail.

Image
Bella Hadid

Bella ka shfaqur buzëqeshjen e saj verbuese për kamerat teksa vazhdonte të shijonte kohën e saj në Francë.

Duke mbërritur në Croisette përpara premierës së saj botërore, Bella u dëshmua të ishte pika më e madhe e bisedës në këtë ngjarje, duke zgjedhur të vinte pa sytjena, nën fustanin e saj të pastër të mbrëmjes Saint Laurent.

Image
Bella Hadid

Bukuroshja brune e kompletoi dukjen e saj në tapetin e kuq me një palë taka metalike me rripa, ndërsa flokët e saj të shkëlqyeshëm ishin të stiluar pa mundim me një ndarje anash.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat