Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me një fustan elegant të kuq

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me një fustan elegant të kuq

Më: 1 qershor 2024 Në ora: 17:20
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj, këngëtarja e njohur shqiptare, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram me një set të ri fotografik ku ajo shfaqet mahnitëse në një fustan të kuq.

Fotografitë, të cilat u publikuan së fundmi në llogarinë e saj zyrtare, kanë marrë shumë komplimente dhe pëlqime nga fansat dhe miqtë e saj.

Fustani në fokus është një krijim i ngushtë që përqafojnë formën e saj, ndërsa detaji i veçantë metalik në pjesën e gjoksit shton një prekje moderne.

Image
Xhensila Myrtezaj

Ngjyra e kuqe e fustanit simbolizon pasionin dhe energjinë, dhe Xhensila duket të jetë në harmoni të plotë me këtë ndjenjë të fuqishme.

Grimi i saj, siç vërehet në fotografitë, është i realizuar në mënyrë të përkryer për të përshtatur elegancën e dukjes, duke i shtuar atë prekje finale.

Image
Xhensila Myrtezaj

Sa i përket stilit të flokëve, Xhensila ka zgjedhur një dukje të thjeshtë, por të efektshëm, duke i tërhequr flokët larg fytyrës dhe duke i lëshuar ato të rëna lirshëm në shpinë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat