Lady Gaga shtatzënë për herë të parë?

Bota e Yjeve

Lady Gaga shtatzënë për herë të parë?

Më: 4 qershor 2024 Në ora: 10:47
Lady Gaga

Lady Gaga ka ndezur thashethemet se është shtatzënë me fëmijën e parë pasi mori pjesë në dasmën e motrës së saj në Maine gjatë fundjavës. Superylli i muzikës pop, u pa me barkun e rrumbullakosur në ditën speciale të motrës.

Të premten mbrëma, Gaga, emri i vërtetë Stefani Joanne Angelina Germanotta, ishte në Hotel ViewPoint.

Vendi kishte shtatë dhoma buzë detit dhe tetë suita në ndërtesën kryesore.

Image
Lady Gaga

Ajo kompletoi dukjen me një unazë diamanti masiv, gjerdan me perla dhe një palë vathë të ngjashëm.

Megjithatë, çifti nuk e ka konfirmuar akoma lajmin, për t’ua bërë me dije fansave. Kujtojmë se ajo dhe Michael Polansky janë së bashku prej shumë vitesh.

Image
Lady Gaga
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat