Xhensila Myrtezaj shkëlqen në një tjetër fotosesion

Bota e Yjeve

Xhensila Myrtezaj shkëlqen në një tjetër fotosesion

Më: 4 qershor 2024 Në ora: 12:53
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Bukuroshja, e ndjekur nga afro dy milionë njerëz, ka mahnitur me fotosesionin e radhës.

Artistja këtë herë është shfaqur me një fustan ngjyrë portokalli, e me sytjena argjendi.

Image
Xhensila Myrtezaj

31-vjeçarja duket në top formë, gjersa ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

“Ne nuk ulemi për të pritur njerëzit e tjerë. Ne thjesht e bëjmë, dhe mundemi. Femrat”, ka qenë përshkrimi që e ka vendosur me këtë set fotografish.

Image
Xhensila Myrtezaj

Të shumta qenë edhe komplimentet që mori nga miqtë e ndjekësit në pjesën për komente.

Xhensila këtë periudhë u komentua tejet shumë për marrëdhënien me Bes Kallakun. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat