Kylie Jenner tregon trupin e saj gati për verën, me një bluzë të bardhë bikini dhe një minifund

Bota e Yjeve

Kylie Jenner tregon trupin e saj gati për verën, me një bluzë të bardhë bikini dhe një minifund

Më: 9 qershor 2024 Në ora: 09:56
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka shfaqur trupin e saj gati për verën në një ansambël elegant, teksa ka pozuar në një sërë fotografish të reja në Instagram të ngarkuara të shtunën.

Personaliteti televiziv, 26 vjeç, e cila së fundmi shfaqi linjat e saj të bujshme në “Alo”, mund të shihet duke pozuar në një varkë të gjerë gjatë një arratisjeje të fundit tropikale në Majorca me motrën Kendall Jenner dhe nënën Kris Jenner.

Manjatja e bukurisë hodhi një vështrim në mesin e saj të tonifikuar, e veshur me një bluzë të bardhë bikini, e cila mbahej lart me rripa të hollë që mbështilleshin rreth shpatullave të saj, shkruan DailyMail.

Image
Kylie Jenner

Ajo gjithashtu kishte veshur një minifund të fryrë dhe të bardhë dhe ka shtuar një kapelë në kokë për të mbrojtur sytë nga dielli i ngrohtë.

Flokët e saj të errëta rrodhën nëpër supet e saj në valë të lehta, me fijet që lëviznin butësisht në erë.

Image
Kylie Jenner
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat