Kim Kardashian duket mahnitëse, teksa nxjerr në pah linjat e saj të mrekullueshme me një minifustan “SKIMS”

Bota e Yjeve

Kim Kardashian duket mahnitëse, teksa nxjerr në pah linjat e saj të mrekullueshme me një minifustan “SKIMS”

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 16:54
Kim Kardashian

Kim Kardashian shfaqi linjat e saj të mrekullueshme, në fotografitë e saj më të fundit në Instagram.

Ylli televiziv 43-vjeçare, dukej engjëllore me një minifustan të bardhë pa rripa nga marka e saj e veshjeve, “SKIMS”.

Ansambli i saj e shtoi nxehtësinë, duke treguar gjoksin dhe figurën e saj mbresëlënëse.

Image
Kim Kardashian

Kim, e cila kohët e fundit hapi pesë dyqane “SKIMS” në Shtetet e Bashkuara, i la flokët e saj të gjatë, të kalojnë mbi supet e saj, ndërsa ajo pozonte.

Ylli i “Kardashians” e kombinoi pamjen me byzylykë të pastër dhe taka të dukshme.

Image
Kim Kardashian

Ish-gruaja e Kanye West zgjodhi një grim vezullues që përfshinte qerpikë të guximshëm.

Në fotografi të tjera, Kim pozoi pranë një prej makinave të saj luksoze, duke shfaqur figurën e saj seksi, ndërsa qëndronte me derën e shoferit të hapur.

Image
Kim Kardashian
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat