Shtatzënja Hailey Bieber duket e mrekullueshme teksa shfaq barkun e saj në rritje, me një kostum me dantella të tejdukshëm

Bota e Yjeve

Shtatzënja Hailey Bieber duket e mrekullueshme teksa shfaq barkun e saj në rritje, me një kostum me dantella të tejdukshëm

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 17:02
Hailey Bieber

Hailey Bieber shfaqi me krenari barkun e saj në rritje, me një veshje të tejdukshme, kur ajo dhe burri i saj Justin Bieber u panë në New York këtë fundjavë.

Modelja 27-vjeçare dhe superylli 30-vjeçar i popit, njoftuan këtë maj se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Këtë të shtunë, disa javë pasi publikoi me gëzim lajmin e tyre të madh, Hailey shfaqi barkun e saj përsëri me një kostum mahnitës me dantella.

Image
Hailey Bieber

E balancuar me mjeshtëri në një palë taka të larta, nëna e ardhshme e theksoi pamjen duke u mbështjellë me një pardesy të gjatë lëkure të zezë.

Ndërkohë, Justin kishte veshur një ansambël krejtësisht ndryshe, duke përfshirë një palë pantallona të shkurta të bardha që rrëshqitën poshtë për të zbuluar të brendshmet e kuqe.

Image
Hailey Bieber dhe Justin Bieber

Ai i bashkoi pantallonat e shkurta me një bluzë të ngjashme dhe herë pas here e shtonte pamjen duke tërhequr një pulovër ngjyrë bezhë mbi të.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat