E enjte, 26 maj 2022
  • Pantallonat e bardha bëhen protagoniste e pranverës, disa ide se si t’i kombinoni

    Shtimi i një aksesori të bardhë është një mënyrë e sigurt për ta bërë veshjet tuaj më pranverore. Për shembull, një këmishë apo bluzë e bardhë freskon veshjen dhe ndriçon fytyrën.

    Megjithatë, një palë pantallona të bardha kanë një funksion tjetër në pamje – veshja bëhet më verore.

    Në fund të fundit, pavarësisht se pantallonat e bardha i përkasin klasikëve të modës të gjitha kohërave, ato nuk janë aq të zakonshme sa bluja apo e zeza, ndërsa në të njëjtën kohë japin shumë opsione për kombinime në modë.

1 / 7