Osasuna 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve

Futboll

Osasuna 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve

Më: 9 janar 2021 Në ora: 23:39
Foto

Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim 0-0 në udhëtim te Osasuna në takimin e vlefshëm për javën e 18-të në La Liga.

Mbretërit janë ndalur me barazim nga Osasuna dhe kanë humbur mundësinë të rrëmbejnë pozitën e parë në tabelë.

Megjithatë, pati disa lojtarë që patën paraqitje të mirë individuale dhe nuk mbeten pa u vlerësuar.

Lojtari më i vlerësuar i ndeshjes ishte mesfushori brazilian i Realit, Casemiro, i cili u notua me 8.0.

Në anën tjetër, nota më e ulët e takimit shkoi për sulmuesin e vendasve, Ante Budimir që u vlerësua më notë 5.9.

Osasuna: 

Image

Real Madrid: 

Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat