Kjo është nota e Leart Paçaradës në Gjermani

Futboll

Kjo është nota e Leart Paçaradës në Gjermani

Nga: K.Goca Më: 24 janar 2021 Në ora: 17:56
Paçarada në mes

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Leart Paçarada, me ekipin e St. Paulit, shënuan fitore me rezultat 2:0 ndaj Regensburg, në kuadër të javës së 17-të të Bundesliga II. 

Paçarada u vlerësua ndër më të mirët e kësaj sfide, me notën 7.1. 

Faqja e specializuar për nota, “Sofa”, dy futbollistët e St. Paulit, Sebastian Ohlsson dhe Martinez Zalazar Rodrigo, i vlerëson me notën më të mirë 7.7. 

Image

Notat 

Ndërsa Albion Vraneshi me notën 6.9, që u paraqit për Regensburgun deri në minutën e 61-të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat