Shorti i Europa League, kur dhe ku do të mbahet?

Futboll

Shorti i Europa League, kur dhe ku do të mbahet?

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 23:31
Foto ilustrim

Shorti për 16 skuadrat më të mira në kaudër të Europa League do të mbahet nesër.

Shorti për përballjet e 16 skuadrave më të mira në kuadër të Europa League do të mbahet nesër.

Nesër me 26 shkurt, në orën 13:00, do të mbahet shorti i cili do të përcaktojë duelet e 16 skuadrave më të mira.

Shorti do të transmetohet live në Nyom të Zvicrës nga UEFA.

Skuadrat që kanë siguruar kualifikimin tutje janë:

Dynamo Kyiv

Manchester United

Tottenham

Arsenal

AC Milan

Rangers

Slavia Prague

Villarreal

Roma

Dinamo Zagreb

Young Boys

Molde

Granada

Shakhtar Donetsk

Ajax

Olympiakos

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat