Koeman për herë të parë do të ketë në dispozicion 5 mbrojtës qëndror

Futboll

Koeman për herë të parë do të ketë në dispozicion 5 mbrojtës qëndror

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:23
Ronald Koeman

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman sot ka marr një lajm të mirë.

Për herë të parë në këtë sezon, Koeman do të ketë në dispozicion 5 mbrojtës qëndror.

Mbrojtësi, Ronald Araujo ka marr dritën e gjelbër nga stafi mjekësor dhe mund të luaj në ndeshjet e ardhshme.

Holandezi ka përdorur 11 kombinime të ndryshme të qendër mbrojtësve në 37 ndeshje këtë sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat