Derbi i madh në Therandë

Futboll

Derbi i madh në Therandë

Nga: K.Goca Më: 1 prill 2021 Në ora: 17:28
Derbi i madh në Therandë

Të shtunë do të luhet ndeshja mes Drenicës dhe Trepçës '89 nga Mitrovica, derbi i skuadrave që luftojnë për ekzistencë në elitën e futbollit të Kosovës.

Po këtë ditë luhet edhe ballafaqimi mes Arbërisë dhe Dritës. 

Derbi i madh luhet të dielën në Therandë, Ballkani e pret Prishtinën.

Image

Orari i ndeshjeve 

Superliga e Kosovës, e shtunë 
Drenica-Trepça '89 15.00
Arbëria-Drita 15.00

E diel
Ballkani-Prishtina 15.00
Feronikeli-Llapi 15.00

E hënë
Gjilani-Besa    15.00

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat