Kur do të kthehen tifozët në Shqipëri?

Futboll

Kur do të kthehen tifozët në Shqipëri?

Më: 15 prill 2021 Në ora: 15:18
Kur do të kthehen tifozët në Shqipëri?

Kur do të kthehen tifozët në stadiume në Shqipëri?

Nëse UEFA ka lajmëruar se kampionati europian do të zhvillohet me tifozë deri në 25% të kapacitetit, në vendin tonë jemi ende larg nga këto organizime të tilla.

Eugena Tomini, shefe e Epidemiologjisë në Institutin e Shëndetit Publik ka deklaruar se Shqipëria e arrin imunitetin e tufës në pranverën e ardhshme.

Doktoresha është shprehur se në tremujorin e parë të vitit 2022 mund të zhvillohen me prezencën e spektatorëve aktivitetet kulturore dhe ato sportive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat