Serie A rikthen tifozët, ja sa do jenë

Futboll

Serie A rikthen tifozët, ja sa do jenë

Më: 16 prill 2021 Në ora: 20:28
Serie A rikthen tifozët, ja sa do jenë

Një lajm i madh vjen për tifozët e futbollit sidomos për ata të Serie A teksa agjencia Ansa e cila citon burime qeveritare bën me dije se nga 1 maji tifozët do të rikthehen në stadiume.

Bëhet me dije gjithashtu se priten reth 1000 spektatorë në shkallët e stadiumit.

Kryeministri Draghi bëri hapjen e radhës edhe në botën e sportit.

Ndërkohë, që dhe Premier League do luajë javën e fundit me tifozë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat