Mbyllet mbledhja e klubeve themelues, ja vendimi për Superligën e Evropës

Futboll

Mbyllet mbledhja e klubeve themelues, ja vendimi për Superligën e Evropës

Më: 20 prill 2021 Në ora: 23:21
Mbyllet mbledhja e klubeve themelues, ja vendimi për Superligën e Evropës

Është mbyllur para pak minutash takimi virtual mes 12 klubeve themelues të Superligës.

Sipas COPE, Manchester City duket se është skuadra e vetme që është tërhequr.

Chelsea nuk ka hequr dorë akoma pavarësisht dyshimeve të shumta.

Sipas medias spanjolle, Barcelona dhe Atletico janë të gatshme të vazhdojnë përpara me projektin.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat