Mourinho tallet keq me Steven Gerrardin

Futboll

Mourinho tallet keq me Steven Gerrardin

Më: 27 prill 2021 Në ora: 15:33
Mourinho tallet keq me Steven Gerrardin

Trajneri portugez, Jose Mourinho sot ka kujtuar rrëshqitjen e famshme të Steven Gerrard që lejoi sulmuesin e Chelseat, Demba Ba të shënonte gol.

Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet duke ruajtur topin nga ish-kapiteni i ‘The Reds’, Steven Gerrard.

“Anfield, 27 prill 2014. Posedimi i topit”, ka shkruar Jose Mourinho duke u tallur keq me Gerrardin dhe klubin e Liverpoolit

Ndryshe, atë ndeshje skuadra e Liverpoolit kishte humbur titullin e Premierligës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat