Sulmi i Teutës pakësohet përpara sfidës me Shamrokun

Futboll

Sulmi i Teutës pakësohet përpara sfidës me Shamrokun

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 11:22
Sulmi i Teutës pakësohet përpara sfidës me Shamrokun

Teuta ka rrallaur forcat në sulm përpara sfidës me Shamrokun. Kampionët e Superiores kanë njoftuar largimin e Blerim Krasniqit.

Futbollisti erdhi në Durrës vitin e shkuar, ku fitoi edhe titullin kampion me fanellën blu. Megjithatë aventura e tij me bregdetarët nuk ka zgjatur shumë, teksa lojtari që është aktivizuar si titullar nga Martini nuk do të jetë më pjesë e Teutës.

“Faleminderit Kampion! KF Teuta komunikon përfundimin e bashkëpunimit me sulmesin Blerim Krasniqi, i cili nga sot nuk është më pjesë e Teutës. Lojtari largohet nga Teuta duke lënë mbrapa plot kujtime për tifozerinë stafin dhe ekipin. Faleminderit Blerim për gjithçka dhe sidomos për titullin e fituar pas 27 vitesh. Përgjithmonë pjesë e familjes blu.

Shume? suksese ne? vazhdim kampion”, njofton klubi i Teutës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat