Malisheva – Feronikeli, formacionet zyrtare

Futboll

Malisheva – Feronikeli, formacionet zyrtare

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 15:32
Malisheva – Feronikeli, formacionet zyrtare

Java e pestë në BKT Superligën e Kosovës do të startojë sot me dy ndeshje që janë në program për tu zhvilluar.

Padyshim që ndeshja kryesore e ditës së sotme do të zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, mes Ballkanit dhe Llapit.

Do të jetë një sfidë shumë interesante ku dy ekipet kërkojnë maksimumin e pikëve.

Duel shumë interesant pritet të zhvillohet edhe në Malishevë me fillim nga ora 16:00.

Debutuesit në BKT Superligë, Malisheva do ta pres Feronikelin që është këndellur në dy xhirot e fundit.

MALISHEVA – FERONIKELI 16:00

Formacionet zyrtare: 

Malisheva: Gashi, Pira, Kryeziu, Xhaka, Dumani, Vitija, Buriq, Pefqeli, Yoan Oliver, Hyseni H. dhe Stullqaku.

Feronikeli: Shakiqi; Lladrovci, Bejta, Pllana, Kastrati; Maliqi, Shabani, Elshani; Ahmeti, Gashi, Qorri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat