Merret vendimi për Skënderbeu-Teuta

Futboll

Merret vendimi për Skënderbeu-Teuta

Më: 27 janar 2022 Në ora: 14:04
Merret vendimi për Skënderbeu-Teuta

Merret vendimi zyrtar për sfidën Skënderbeu-Teuta, ku takimi do të luhet dhe pritet të nisë rreth orës 14:20.

E gjithë kjo gjë u bë për shkak të mungesës së ujit në dushet e dhomave të zhveshjes ku thuhej se ndeshja mund edhe të mos zhvillohet.

Së fundmi delegati i këtij dueli ka marrë vendimin për ta luajtur këtë sfidë në orën 14:20.

Dueli do të luhet me top me ngjyrë të kuqe duke parë se terreni i fushës së stadiumit “Skënderbeu” është tërësisht i mbuluar nga dëbora.

Ndeshja Skënderbeu-Teuta është e vlefshme për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat