Ilir Camaj vazhdon karrierën në Oman

Futboll

Ilir Camaj vazhdon karrierën në Oman

Nga: K. Goca Më: 4 shkurt 2022 Në ora: 17:41
Ilir Camaj vazhdon karrierën në Oman

Futbollisti Ilir Camaj vazhdon karrierën në Oman përkatësisht  në FC Dhofar.

Ai largohet nga nënkampioni vjeshtor i Malit të Zi, skuadra shqiptare Deçiqi nga Tuzi.

Camaj është prej lojtarëve më të mirë në Mal të Zi.

“Shumë i lumtur të nënshkruaj për FC Dhofar në Oman, mezi pres të filloj dhe të arrij objektivat e klubit dhe objektivat e mia personale.

Faleminderit të gjithëve që e realizuan këtë veçanërisht agjentët e mi”, ka bërë të ditur Camaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat