Këto janë ndeshjet e sotme në futbollin evropian

Futboll

Këto janë ndeshjet e sotme në futbollin evropian

Më: 11 mars 2022 Në ora: 10:52
Ilustrim

Pas një jave përplot me ndeshje në garat evropiane si ajo e Ligës së Kampionëve, Ligës së Evropës dhe ajo e Ligës së Konferencës, në programin e sotëm do të kemi dy ndeshje tejet interesante.

Dy ndeshjet e sotme do të zhvillohen me fillim nga ora 21:00, ku kampioni spanjoll Atletico Madrid pret në shtëpi skuadrën e Cadizit..

Ndërkaq, krahas takimit mes Atletico Madridit dhe Cadizit do të zhvillohet edhe përballja tjetër mes kampionit francez Lille dhe skuadrës së St. Etienne.

Programin e plotë të ndeshjeve të sotme e gjeni më poshtë.

21:00 Lille – St. Etienne (Stadiumi Pierre-Mauroy)

21:00 Atletico Madrid – Cadiz CF (Stadiumi Wanda Metropolitano)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat