Rikthehet pista Zapata

Futboll

Rikthehet pista Zapata

Më: 20 mars 2022 Në ora: 15:55
Rikthehet pista Zapata

Rikthehet pista Zapata!

Inter është në krizë të golit dhe kështu drejtuesit zikaltër kanë vënë disa emra në piketim.

Përveç Dybala, Scamacca dhe Haller, tashmë Marotta do të provojë sërish për Duvan Zapata.

Sipas “Correre dello Sport”, në verë zikaltërit mund të provojnë sërish për transferimin e kolumbianit të Atalantës pas tentativës së dështuar disa muaj më parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat