Raiola, u raportua nga mediat italiane se ka vdekur, reagon miku i ngushtë

Futboll

Raiola, u raportua nga mediat italiane se ka vdekur, reagon miku i ngushtë

Më: 28 prill 2022 Në ora: 15:11
Raiola, u raportua nga mediat italiane se ka vdekur, reagon miku i ngushtë

Të gjitha mediat botërore po raportojnë se Mino Raiola është ndarë nga jeta në moshën 54-vjeçare nga një sëmundje e rëndë.

Por miku i tij i ngushtë ka mohuar gjithçka. Jose Fortes Rodriguez, krahu i djathë i agjentit, informon “NOS” se nuk është e vërtetë.

“Ai është në një gjendje të keqe, por nuk ka vdekur”.

Agjenti holandez i futbollit me origjinë italiane ka disa kohë që po lufton me probleme shëndetësore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat