Liverpooli në presion të fitores

Futboll

Liverpooli në presion të fitores

Më: 17 maj 2022 Në ora: 20:09
Liverpooli në presion të fitores

Southamptoni dhe Liverpooli sonte do të zhvillojnë ndeshjen e javës së 37-të dhe të parafundit në Premierligë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45 në “St. Mary’s Stadium”.

“Të Kuqtë” duhet të fitojnë me çdo kusht sonte për të mbajtur gjallë shpresat për titull.

Manchester City kryeson me 80 pikë, ka një ndeshje e 4 pikë më shumë se Liverpooli dhe Southamptoni është i 15-ti me 40.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat