Takimet e para me Ibrahimoviçin janë të çuditshme

Futboll

Takimet e para me Ibrahimoviçin janë të çuditshme

Më: 19 maj 2022 Në ora: 13:05
Takimet e para me Ibrahimoviçin janë të çuditshme

Një takim i parë me Zlatan Ibrahimoviç do të jetë gjithmonë i çuditshëm, nuk ka sesi të jetë ndryshe. Lojtari i Milanit, Messias, mbërriti mes shumë paragjykimeve në San Siro.

Megjithatë ka arritur të jap kontributin e tij në Champions League dhe Serie A, atje ku Milani po rikthehet te titulli kampion.

Këtë herë Messias ka treguar bisedën e njohjes me Ibrahimoviç.

“Më goditi një herë në kokë. Ishte hera e parë që ne u pamë së bashku dhe po hanim.

Më tha: “Përse nuk po flet? Po është më mirë që të mos flasësh, ti punon dhe mua më mjafton kjo”, ka thënë Messias.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat