Fetahaj: Kemi merituar më shumë 

Futboll

Fetahaj: Kemi merituar më shumë 

Nga: K.G. Më: 21 maj 2022 Në ora: 23:12
Fetahaj: Kemi merituar më shumë 

Futbollisti i Lirisë, Liridon Fetahaj, është i zhgënjyer që sot u eliminuan me penallti me rezultat 5:3 nga Vushtrria, në ndeshjen e barazhit në luftë për t’u rikthyer në Superligën e Kosovës. 

Ndeshja në kohën e rregullt dhe pas vazhdimeve dy herë nga 15 minuta, përfundoi me rezultat 1:1, e cila u zhvillua në stadiumin “18 Qershori” në Klinë.

“Kemi merituar më shumë, shpresoj që sezoni i ardhshëm ta gjej klubin Liria në Superligë.
Faleminderit ‘Arpagjikët’.

Faleminderit të gjithë atyre që na përkrahen dhe e duan klubin e Lirisë”, ka shkruar Fetahaj në profilin e tij në facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat