Guardiola godet me këtë deklaratë

Futboll

Guardiola godet me këtë deklaratë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 14:22
Guardiola godet me këtë deklaratë

Erling Haaland zgjodhi të vishte fanellën e Manchester City dhe ka diçka që e tërbon trajnerin Pep Guardiola.

Janë fjalët e shumta në lidhje me stilin e lojës së “Qytetarëve” dhe pretendimet se norvegjezi nuk përshtatet me të.

Trajneri spanjoll i ka goditur ata me deklaratën e dhënë së fundmi:

“Dëgjoj të thuhet se ai nuk do të përshtatet me mënyrën se si ne luajmë dhe do të doja të pyesja si është mënyrë se si luajmë?

Jam i lumtur që ata që e thonë diçka të tillë nuk e dinë se si luajmë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat