Tifozët e Feyenord ‘pushtojnë’ pedonalen e Tiranës

Futboll

Tifozët e Feyenord ‘pushtojnë’ pedonalen e Tiranës

Më: 24 maj 2022 Në ora: 16:13
Tifozët e Feyenord ‘pushtojnë’ pedonalen e Tiranës

Tifozët e Feyenord ‘pushtojnë’ pedonalen e Tiranës!

Dhjetëra tifozë holandezë të Feynordit kanë mbërritur tashmë në Tiranë, teksa presin finalen e madhe që do të zhvillohet nesër në “Air Albiana”.

Ata kanë zgjedhur ta kalojnë këtë pasdite në pedonalen e Tiranës, ku janë ulur në bar-kafe dhe po konsumojnë birra

. Disa prej tyre mbërritën sot në kryeqytet, e disa të tjerë erdhën pak ditë më parë, duke e shfrytëzuar vizitën e tyre edhe për të eksploruar vende si Kruja apo Durrësi.

Roma dhe Feyenoord do të përballen nesër në orën 21:00 në “Air Albania”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat