Astrit Fazliu është zyrtarisht bardh e kaltër

Futboll

Astrit Fazliu është zyrtarisht bardh e kaltër

Nga: K.G. Më: 28 maj 2022 Në ora: 19:47
Astrit Fazliu është zyrtarisht bardh e kaltër

Futbollisti me përvojë, Astrit Fazliu, pas një kohe të gjatë rikthehet në shtëpinë e vjetër.

Skuadra e futbollit Ferizaj ka zyrtarizuar Fazliun, që së fundi u paraqit për Dritën e Gjilanit.

“Astrit Fazliu është zyrtarisht bardh e kaltër!

Sulmuesi Ferizajas ka nënshkruar kontratën me klubin tonë për sezonin 2022/23.
Fazliu ka përvojë të gjatë në futbollin shqiptarë dhe maqedon, dhe se në karrierën e tij ka qenë pjesë e FC Ferizaj,

FC Prishtina, Shkendija, Partizani, Ferronikeli, Drita etj”, njofton FC Ferizaj.

Ferizaj është rikthyer në elitën e futbollit të Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat