Flamurtari përforcohet me Kukajn 

Futboll

Flamurtari përforcohet me Kukajn 

Nga: K. G. Më: 25 qershor 2022 Në ora: 21:33
Flamurtari përforcohet me Kukajn 

Futbollisti Viktor Kuka i bashkohet skuadrës së Flamurtarit të Prishtinës. 

Lajmi bëhet i ditur nga vet futbollisti.

Për Flamurtarin është një përforcim i mirë, skuadër që pretendon rikthimin në elitën e futbollit të Kosovës.

Kuka së fundit ka luajtur për ekipin me renome Lirinë e Prizrenit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat