Milani i ofron kontratë të re Ibrahimovicit

Futboll

Milani i ofron kontratë të re Ibrahimovicit

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 13:53
Zlatan Ibrahimovic

Kampioni i Italisë, Milan i kanë ofruar Zlatan Ibrahimovic një kontratë të re.

Ibrahimovic ka kontratë me Milanin deri në fund të këtij muaji, por klubi janë shfaqur të gatshëm t`i ofrojnë kontratë të re.

Siç njofton ‘Tuttosport’, drejtuesit e ‘Rossonerëve’ i kanë ofruar suedezit të vazhdojë edhe më tej me ekipin.

Marrëveshja thuhet të jetë njëvjeçare me ulje page.

Mbetet të shihet nëse 41 vjeçari do ta pranojë atë ofertë

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat