Bekim Visoka: ’Bota sot’, gazeta numër një, më së shumti i vlerëson gjeneratën e sakrificës 

Futboll

Bekim Visoka: ’Bota sot’, gazeta numër një, më së shumti i vlerëson gjeneratën e sakrificës 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:40
Bekim Visoka

Ish futbollisti i shquar, Bekim Visoka, tha se “Bota sot” si gjithmonë ka qenë dhe është krah i fortë i sportit.

Visoka uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot” dhe i dëshiron qindra vite të suksesshme.

“’Bota sot’, gazeta  numër një, e cila më se shumti i vlerëson gjeneratën e sportistëve të kohës së sakrificës.

Uroj 27 vjetorin e gazetës, sukseset mos iu ndalshin kurrë”, uron Visoka.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat