Ekipi rumun po përgatitej për ndeshjen me Vllazninë

Futboll

Ekipi rumun po përgatitej për ndeshjen me Vllazninë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 18:53
Ekipi rumun po përgatitej për ndeshjen me Vllazninë

Craiova ka mbyllur miqësoret në mënyrën më të mirë.

Ekipi rumun po përgatitej për ndeshjen me Vllazninë në turin e dytë të Conference League. Fillimisht do të mposhtnin Biefield me shifrat 1-4, ndërsa kjo skuadër ishte pjesë e Bundesligës në sezonin e shkuar dhe do të binte në një kategori më poshtë.

I vetmi barazim i marrë do të vinte në ndeshjen e dytë kundër Qarabag, në shifrat 1-1.

Në ditën e sotme, Craiova luajti edhe ndeshjen e fundit e saj miqësore ndaj Heidenhem që mori vendin e 6 në Bundesliga 2.

Një tjetër fitore 0-1, ndërsa Hedenhem provoi humbjen e parë pas shumë kohësh..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat