Holandezi është një objektiv i Manchester United

Futboll

Holandezi është një objektiv i Manchester United

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 20:32
Frenkie De Jong

Frenkie De Jong është kthyer në një telenovelë.

Holandezi është një objektiv i Manchester United dhe anglezët kanë rënë dakord me Barcelonën për ta transferuar për 65 milionë euro.

Momentalisht bisedimet kanë ngecur te pjesa e bonuseve, që janë 20 milionë euro. Struktura e tyre mbetet për t’u përcaktuar, ndërkohë që United nuk ka biseduar ende me De Jong për pjesën e kontratës.

Mesfushori dëshiron që të vazhdojë të qëndrojë te Barcelona, që i ka kërkuar holandezit të ulë pagën. Kjo kërkesë nuk u ka pëlqyer agjentëve të tij..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat