Trepça ‘89 zhvillon nesër miqësore me Prishtinën

Futboll

Trepça ‘89 zhvillon nesër miqësore me Prishtinën

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 18:49
Trepça ‘89 zhvillon nesër miqësore me Prishtinën

Skuadrat e Kosovës kanë filluar fazën përgatitore para edicionit të ri 2022/23. 

Trepça ‘89 e rikthyer në elitën e futbollit kosovar, ka aranzhuar miqësore me Prishtinën,

Kjo ndeshje kontrolluese do të zhvillohet nesër (e mërkurë), me fillim nga ora 17:00, në stadiumin “Riza Lushta”.

"Minatorët ditën e nesërme do të zhvillojnë ndeshjën e parë miqësore ndaj FC Prishtinës përgjatë këtyre pregaditjeve për fillimin e sezonit të ri 2022/23 i cili na pret në Superligën e Kosovës", njofton FC Trepça '89.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat