Tare mund t’i thotë lamtumirë Lazios

Futboll

Tare mund t’i thotë lamtumirë Lazios

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 13:23
Tare mund t’i thotë lamtumirë Lazios

Pas përplasjeve me presidentin e Lazios, Claudio Lotito e ardhmja e drejtorit sportiv, Igli Tare te skuadra italiane mund të përfundojë.

Mollë sherri për debate mes dyshes drejtuese te Lazios është bërë ardhja e Angelo Fabiani, ish-drejtori i Salernitana.

Sipas “La Gazzeta dello Sport” drejtori shqiptar ka menduar seriozisht dorëheqjen nga skuadra, teksa ka hyrë edhe në vitin e fundit të kontratës me Lazion.

Në rast të një lamtumirë të Tares, opsionet sipas burimit në fjalë nuk mungojnë, pasi Federata Shqiptare e Futbollit është një mundësi reale për shqiptarin, ndërsa edhe Bundesliga gjithashtu ëhstë një pistë e mundshme, pasi ka luajtur si futbollist.

Mbetet të presim për të mësuar se cili do të jetë vendimi i Tares.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat