Aubameyang ose Depay, cili do të largohet nga Barcelona

Futboll

Aubameyang ose Depay, cili do të largohet nga Barcelona

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 06:55
Pierre-Emerick Aubameyang dhe Memphis Depay

Njëri prej Pierre-Emerick Aubameyang dhe Memphis Depay do të largohet në verën e këtij viti.

Barcelona e ka ndërmend të lirohet nga shërbimet e njërit prej sulmuesve në mënyrë që të mos ketë probleme në regjistrimin e lojtarëve.

Depay është në bisedime me Juventusin, ndërsa Aubameyang po kërkohet nga Chelsea.

Ardhja e Robert Lewandowskit e ka “mbipopulluar” repartin e sulmit, andaj dikush duhet të lirojë hapësirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat