Formacionet zyrtare Milan - Udinese

Futboll

Formacionet zyrtare Milan - Udinese

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 18:17
Formacionet

Formacionet zyrtare të Milan - Udinese!

Milani starton sezonin e ri të Serisë A në ndeshjen e ditës së sotme përballë Udinezes në “San Siro”.

Kuqezinjtë e Stefano Piolit do të kërkojnë ta nisin me një fitore në sytë e publikut vendas këtë sezon me qëllimin për të mbrojtur titullin kampion.

19-herë kampionët e Italisë e nisin sfidën me sulmin e përbërë nga Leao, Rebiç dhe Mesias në kërkim të suksesit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat